Przegląd piosenki „Wiosna toMy”

Fundacja Leny Grochowskiej, toMy Kawiarnia Siedlce, Stowarzyszenie Wspólnota Arche zapraszają do wzięcia udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej „toMy”- Wiosna 2024!

Przegląd Twórczości Artystycznej „toMy” – Wiosna 2024 to doskonała okazja do zaprezentowania dorobku i odkrywania talentów oraz beztroskiej zabawy. Organizujemy muzyczne wydarzenie z przesłaniem – do wzajemnej tolerancji, akceptacji, wyrozumiałości, zrozumienia potrzeb i odrębności drugiego człowieka. Wspólna zabawa podczas przeglądu będzie najlepszym sposobem na przełamywanie barier. Jeżeli lubisz śpiewać i chcesz zaprezentować swoje umiejętności – czekamy na Ciebie! Do występów na naszej scenie zapraszamy placówki przedszkolne uczniów szkół podstawowych klas I – III oraz uczniów szkół specjalnych. Przegląd odbędzie się podczas Jarmarku Tradycji Wielkanocnych 15 marca 2024 r.

Aby wziąć udział wystarczy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia do 11 marca.

Zgłoszenie należy wysłać na adres: akarczmarska@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 502 676 291

Regulamin i karta zgłoszenia w załącznikach.

Szczegóły festiwalu "Wiosna toMy"