Kontakt

Fundacja Leny Grochowskiej
ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce
+48 25 644 14 64
kontakt@fundacjalenygrochowskiej.pl

NIP: 821 264 07 25  REGON: 147217470

KRS nr 0000506586
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

Darowizny na cele statutowe:
68 1240 2685 1111 0010 5805 1659

Konta celowe na pomoc uchodźcom z Ukrainy:
PLN 75 1240 2685 1111 0011 1189 0122
EUR 77 1240 2685 1978 0011 1189 0483
USD 47 1240 2685 1787 0011 1211 4652

BANK PEKAO S.A.
BIC/SWIFT Pekao: PKOPPLPW

Aneta Żochowska
Dyrektorka Fundacji Leny Grochowskiej
+48 537 886 019
azochowska@fundacjalenygrochowskiej.pl

Joanna Krasuska
Dyrektorka Warsztatu Rękodzieła Artystycznego
+48 515 001 065
jkrasuska@fundacjalenygrochowskiej.pl

Kontakt dla mediów

Tomasz Pisarzewski
Dyrektor komunikacji
+48 535 182 240
tpisarzewski@fundacjalenygrochowskiej.pl

Oddział w Warszawie
ul. Poloneza 85B
02-826 Warszawa
warszawa@fundacjalenygrochowskiej.pl

Emilia Jarosz
Dyrektorka Oddziału w Warszawie
+48 531 670 750
ejarosz@fundacjalenygrochowskiej.pl

Oddział w Łochowie
ul. M. Konopnickiej 11
07-130 Łochów
lochow@fundacjalenygrochowskiej.pl

Sylwia Szelest
Dyrektorka Oddziału w Łochowie
+48 506 618 837
sszelest@fundacjalenygrochowskiej.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Reduta Miś 3
80-741 Gdańsk
gdansk@fundacjalenygrochowskiej.pl

Aleksandra Wiśniewska
Kierowniczka Oddziału w Gdańsku
+48 535 604 295
awisniewska@fundacjalenygrochowskiej.pl

Arche Muzeum Skraj Kultur
ul. Zamkowa 1
21-505 Janów Podlaski
muzeum@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dorota Todorska
Arche Muzeum Skraj kultur
+48 535 140 018
muzeum@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dom Uchodźcy w Siedlcach
ul. Bema 1
08-110 Siedlce
+48 535 167 552
akademik@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dom Uchodźcy w Łodzi
ul. Okoniowa 16
91-498 Łódź
+48 536 772 412
lodz@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dom Uchodźcy w Lublinie
ul. Lubartowska 58
20-094 Lublin
+48 536 864 822
lublin@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dom Uchodźcy w Ożarowie Mazowieckim
ul. Żeromskiego 3
05-850 Ożarów Mazowiecki
+48 536 773 070
ozarow@fundacjalenygrochowskiej.pl

Dom Uchodźcy w Konstancinie-Jeziornie
ul. Mirkowska 45
05-520 Konstancin-Jeziorna
+48 535 179 866
konstancin@fundacjalenygrochowskiej.pl