Praca dla SPECJALISTY DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW w Warszawie

Do warszawskiego oddziału naszej fundacji poszukujemy Specjalisty / Specjalistki ds. kluczowych klientów, który/a będzie odpowiedzialny/a za rozwijanie długofalowej współpracy z partnerami oraz sprzedaż naszych produktów i usług. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę wspierać naszą misję, pomagając pozyskiwać środki na programy i projekty społeczne.

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami, klientami i sponsorami,
  • współpraca przy działaniach promocyjnych skierowanych do klientów, partnerów i sponsorów
  • przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami,
  • identyfikacja trendów i wdrażanie nowych inicjatyw,
  • analiza danych, monitorowanie i raportowanie wskaźników.

Od kandydatów/ek oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży usług B2B i/lub fundraisingu,
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i umiejętności budowania relacji,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • rozwiniętego poczucia odpowiedzialności,
  • doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów,
  • zainteresowania tematyką ESG oraz społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość specyfiki działania organizacji pozarządowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji zadań,
  • satysfakcję z pracy, która przynosi realną zmianę,
  • zniżki i benefity w hotelach Grupy Arche,
  • stacjonarną pracę w biurze w Warszawie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

📢 Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV wraz z krótką informacją o sobie na adres: warszawa@fundacjalenygrochowskiej.pl  (w tytule: Rekrutacja).

Prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej.”

Zdjęcie dwóch osób nad dokumentami w biurze. Uśmiechają się. Napis: Praca w Warszawie. Specjalista ds. kluczowych klientów