Ruszyły zapisy na II Paratriathlon Kraina Liwca

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Paratriathlonu Kraina Liwca, który odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku w malowniczym otoczeniu Pałacu i Folwarku Łochów. To wyjątkowe wydarzenie sportowe łączy pasję do sportu i promuje integrację oraz wspiera szlachetne cele.

Data: 20 kwietnia 2024
Miejsce: Pałac i Folwark Łochów (Zobacz na mapie)
Zapisy: https://dostartu.pl/paratriathlon-kraina-liwca-v10359

DYSYCYPLINY:

6 kilometrów biegu
22 kilometry wyścigu rowerowego
16 kilometrów spływu kajakowego

UCZESTNICTWO:

  • Drużyny 3 lub 4 osobowe
  • W składzie drużyny musi znajdować się co najmniej jedna osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności

Jeśli w Waszej drużynie brakuje zawodnika, pracownik Fundacji Leny Grochowskiej może stać się jednym z nich. To sposób na integrację z osobami z niepełnosprawnościami i stworzenie DRUŻYNY MARZEŃ.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Sportowa rywalizacja
  • Wspaniała zabawa dla drużyn i kibiców, w tym rodzin i współpracowników
  • Integracja różnych środowisk, branż oraz firm
  • Wsparcie przyszłości osób z niepełnosprawnościami

CEL WYDARZENIA:

Dochód z pakietów startowych i wpłat sponsorskich zostanie przeznaczony na wyposażenie Eko Farmy. W niewielkiej miejscowości, położonej 15 km od Siedlec, powstanie gospodarstwo społeczne, zapewniające mieszkania chronione oraz miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia, wspieraj szlachetną sprawę i wspólnie z nami buduj lepszą przyszłość dla osób z niepełnosprawnościami! Zapisz swoją drużynę na stronie https://dostartu.pl/paratriathlon-kraina-liwca-v10359. Więcej informacji przeczytasz na stronie paratriathlonkrainaliwca.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Przyłącz się do naszej społeczności, doświadcz niezapomnianej sportowej przygody i wspólnie z nami stwórz atmosferę pełną pozytywnej energii!


Do zobaczenia na trasie Paratriathlonu!