Pólkolonie dla dzieci z Ukrainy w Siedlcach

Z ogromną radością chcielibyśmy zaprosić do udziału w półkoloniach zorganizowanych przez Fundację Leny Grochowskiej dla dzieci z Ukrainy. Od samego początku konfliktu Fundacja aktywnie wspiera Ukraińców, a teraz chcemy dać dzieciom niezapomniane letnie wakacje.

Półkolonie dla dzieci w wieku 7-16 lat, posiadające status UKR, przebywających na terenie miasta i gminy Siedlce.

Turnusy:

24.07-28.07

31.07-04.08

07.08-11.08

W programie naszych półkolonii czeka wiele ekscytujących atrakcji! Dzieci będą miały okazję wziąć udział w różnorodnych warsztatach artystycznych, telewizyjnych, kulinarnych oraz muzycznych. Odkryją swoje talenty i rozbudzą kreatywność. Ponadto, będą miały możliwość aktywnego spędzenia czasu podczas zajęć sportowych, które będą wspierać zdrowie i integrację.

Nie zabraknie również niespodzianek! Przygotowaliśmy dla dzieci wycieczkę, która na pewno zostanie na długo w ich pamięci… Będzie to wyjątkowy moment, pełen przygody i radości

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby te wakacje stały się dla Nich wyjątkowe. Damy im szansę na radość, naukę i nowe przyjaźnie

Uwaga Liczba miejsc ograniczona

Jedno dziecko może uczestniczyć w jednym turnusie.

Pobierz: Regulamin

Pobierz: Karta zgłoszeniowa