DOMotywacja – domowa motywacja i rozwój

Projekt DOMotywacja to inicjatywa skierowana do dzieci mieszkających w Domach Uchodźcy w Łodzi i Konstancinie-Jeziornie, którą z powodzeniem realizowaliśmy przez ostatnie 8 miesięcy dzięki wsparciu Fundacji Orange. Nasze działania miały na celu nie tylko zapewnienie dzieciom bezpiecznej przestrzeni do zabawy i nauki, ale również stworzenie możliwości do rozwijania ich talentów i umiejętności.

Grafika z dwiema uściśniętymi dłońmi. Nad nimi dwa pomarańczowe serca i logotypy Fundacji Orange i Fundacji Leny Grochowskiej

W ramach projektu nasi mali uczestnicy mieli możliwość uczestniczenia w regularnych wyjściach na basen oraz w zajęciach sportowych, które poprawiały ich kondycję fizyczną oraz uczyły współpracy zespołowej. Zajęcia plastyczne pozwoliły dzieciom wyrazić siebie i swoje emocje poprzez sztukę, rozwijając ich kreatywność i zdolności manualne.

Projekt umożliwił nam odkryć wśród dzieci wyjątkowo utalentowane i uzdolnione osobowości, które dzięki wsparciu będą mogły dalej rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dziękujemy Fundacji Orange za wszystkie uśmiechy dzieci, dobrą energię, która pojawiła się w Domach i wszelkie gesty przyjaźni.