Zapisz spadek

Dziedzictwo, które zmienia świat

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Twoja ostatnia wola może zmienić świat? Tworząc swoje dziedzictwo możesz mieć długotrwały wpływ na organizację, która działa na rzecz wartościowych celów społecznych. Zaproś nas, abyśmy mogli stać się jego częścią.

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy organizacją non-profit, która od lat stara się budować lepszy świat i pomagać osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Naszą misją jest wsparcie osób z niepełnosprawnością intelektualną, pomagamy również osobom w kryzysie bezdomności i reagujemy na bieżące społeczne wyzwania. Dzięki zaangażowaniu naszych darczyńców zrealizowaliśmy już wiele projektów, o których możesz przeczytać na naszej stronie.

Poprzez zapis testamentowy na rzecz Fundacji Leny Grochowskiej możesz pomóc kontynuować naszą misję i programy. Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli:

• tworzyć miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
  • rozwijać program mieszkań chronionych, aby zapewnić lepszą przyszłość osobom potrzebującym
  • odpowiednio reagować na wyzwania społeczne, w tym kryzysy humanitarne.

Jak możesz nas uwzględnić w swoim testamencie?

1. Zapisanie części majątku: Możesz zdecydować, że pewna część Twojego majątku zostanie przekazana na cele statutowe naszej fundacji.
  2. Zapisanie nieruchomości lub przedmiotów: Możesz wskazać, że poszczególne nieruchomości lub przedmioty (lub też ich część) zostaną przekazane na rzecz fundacji.

Napisanie testamentu nie jest trudne i pomoże Ci zadecydować o tym, co stanie się z Twoim majątkiem. Warto skonsultować się z notariuszem, aby upewnić się, że wszystkie formalności zostaną spełnione. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić lub odwołać swój testament.

Jeśli jesteś zainteresowany uwzględnieniem nas w swoim testamencie lub potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Razem budujmy lepszy świat dla kolejnych pokoleń!