toMy kawiarnia w Warszawie otwarta!

Zrobiliśmy niemałe zamieszanie na śródmieściu! toMy Kawiarnia Warszawa oficjalnie otwarta!💪

Mamy to! toMy Kawiarnia Warszawa rozpoczyna swoją historię w Warszawie To było naprawdę niecodzienne wydarzenie, które pozostanie w naszych sercach na zawsze. Kawiarnia wypełniła się po brzegi.

Wieczór miał iście medialny wymiar, dzięki obecności Ambasadorów projektów społecznych, przyjaciół naszej fundacji, ludzi dobrych serc Magdalena Różczka, Monika Mrozowska, Maciej Zakościelny, Asia Dyrkacz, mediów ogólnopolskich TVN24 Music Box, a także wszystkich, którzy kibicują naszym działaniom jakimi są: aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami oraz włączanie ICH do życia społecznego i kulturalnego.

💪Kolejne osoby z niepełnosprawnością podejmują rękawice i rozpoczynają przygodę z pracą w strukturach naszej fundacji . Z pewnością nie będzie łatwo ale tego chcieliśmy! Idziemy z prądem i nabieramy wiatru w żagle.⛵️

✨Dlaczego to miejsce jest wyjątkowe?

Bo daje więcej niż oczekujesz!

🕚Od Poniedziałku do Soboty w godz. 9:00-20:00

🕚Niedziela 12:00-20:00

📍Al.Jerozolinskie 42

🔴Lokal przy Al. Jerozolimskich 42 jest wykorzystywany na cele kulturalne przez Fundację Leny Grochowskiej dzięki pomocy Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście