Praca dla INSTRUKTORA PRACOWNI CERAMICZNEJ w Gdańsku

Poszukujemy instruktora/instruktorki do prowadzenia pracowni ceramicznej w gdańskim oddziale Fundacji. Jeśli pasjonujesz się ceramiką oraz uwielbiasz dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

📌 Główne zadania:
✅ dobieranie i obsługiwanie narzędzi oraz sprzętu stosowanego w całym procesie ceramicznym
✅ zdobienie i szkliwienie wyrobów użytkowych i ozdobnych różnymi metodami i technikami
✅ organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników z niepełnosprawnościami zgodnie z planem pracy
✅ dbanie o najwyższy standard przygotowywanych wyrobów
✅ prowadzenie warsztatów indywidualnych i grupowych z zakresu ceramiki i innych form artystycznych
✅ współtworzenie oferty w oparciu o predyspozycje członków zespołu
✅ bieżące zaopatrywanie pracowni w niezbędne materiały

📌 Nasze oczekiwania:
👉 znajomość technik ceramicznych i technologii (wiedza i praktyka, z naciskiem na praktykę)
👉 doświadczenie w pracy z gliną i obróbką od surowego materiału do gotowego wyrobu
👉 doświadczenie przy wytwarzaniu ceramiki użytkowej
👉 wysoko rozwinięte umiejętności plastyczne, artystyczne
👉 poczucie estetyki, kreatywność
👉 umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
👉 pozytywna energia, empatia,
👉 dyspozycyjność i odpowiedzialność
👉 samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

📌 Oferujemy:
🤝 pracę zupełnie inną niż te, które są znane na rynku pracy
🤝 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B
🤝 benefity pozapłacowe
🤝 możliwość realizacji swoich pasji zawodowych

📢 Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij CV wraz z krótką informacją o sobie na adres: gdansk@fundacjalenygrochowskiej.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej.”

Na zdjęciu kubek ceramiczny w trakcie ręczej produkcji. Napis: Praca w Gdańsku. Ceramik - instruktor pracowni

Patroni honorowi:

Partnerzy wydarzenia: