Praca dla dziennikarza i specjalisty ds. social mediów w Siedlcach

W związku z rozszerzeniem działalności zatrudnimy osobę na stanowisko:

Dziennikarza i specjalisty ds. obsługi mediów społecznościowych.

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Brzeska 134

Dział: ArcheTV

ArcheTV to kanał telewizji hotelowej oraz internetowej, współtworzony przez pracowników z niepełnosprawnościami Fundacji Leny Grochowskiej.

Telewizja wyświetlana jest we wszystkich pokojach hotelowych Arche Hotele – na ponad 2000 odbiornikach stałych oraz na platformie YouTube na kanale ArcheTV.

Misją telewizji hotelowej Arche TV jest wspomaganie osób z niepełnosprawnościami w branży audiowizualnej, promocja działalności Fundacji Leny Grochowskiej, Grupy Arche oraz Arche Hoteli.

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

✅ Przygotowanie i prowadzenie wywiadów,
✅ Wsparcie przy realizacji nagrań z osobami z niepełnosprawnościami,
✅ Realizacja nagrań lektorskich,
✅ Prowadzenie profili firmowych na portalach społecznościowych,
✅ Współpraca z innymi oddziałami Fundacji Leny Grochowskiej, Arche Hoteli oraz Grupy Arche,
✅ Redakcja tekstów dziennikarskich.

Od kandydatów/ek oczekujemy:

✅ Doświadczenie w dziedzinie dziennikarstwa oraz umiejętność prowadzenia wywiadów,
✅ Gotowość do pracy wyjazdowej,
✅ Znajomość obsługi mediów społecznościowych i tworzenia atrakcyjnych treści,
✅ Umiejętność redagowania tekstów,
✅ Kreatywność, otwartość na nowe wyzwania i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
✅ Umiejętność pisania scenariuszy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

🤝 Umowę o pracę, zlecenie lub B2B – Ty wybierasz!
🤝 Możliwość rozwijania się w obszarze dziennikarstwa i obsługi mediów społecznościowych,
🤝 Przyjazne środowisko pracy, które promuje różnorodność i aktywną integrację,
🤝 Elastyczne godziny pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
🤝 Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
🤝 Pracowniczy rabat 50% do wszystkich obiektów należących do Kolekcji Hoteli Arche,
🤝 Dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z krótką informacją o sobie na adres: ddrzewowski@arche.pl
(w tytule: Rekrutacja).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej.”

Na zdjęciu kobieta trzymająca mikrofon i napis: Praca Siedlce. Dziennikarz i specjalista ds. social mediów.

Patroni honorowi:

Partnerzy wydarzenia: