Oddaj głos na Fundację Leny Grochowskiej w konkursie (ES) im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku

👏 Z dumą informujemy, iż Fundacja Leny Grochowskiej znalazła się w finałowej trzynastce nominowanych w KONKURSIE (ES) im. Jacka Kuronia na „Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku”

✅ Wszystkich przyjaciół Fundacji oraz osoby którym bliskie są nasze działania zachęcamy do oddawania głosów na stronie
https://lnkd.in/d2p5b-4q na Fundację Leny Grochowskiej z numerem 3 na liście nominowanych
Głosowanie potrwa aż do 16 listopada bieżącego roku!

✅Konkurs ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, które skutecznie łączą cele społeczne z ekonomicznymi, przyczyniając się do rozwoju i dobrobytu społeczności lokalnych. Wyróżnione projekty stanowią inspirację dla innych, a ich dobre praktyki mogą być wykorzystane w innych regionach kraju.
🙏 Organizatorom dziękujemy za nominację.

Patroni honorowi:

Partnerzy wydarzenia: