Halloween w toMy kawiarnia

28 października (sobota), godz. 15:00 zapraszamy na Halloweenowe Rolkowisko i koncert w Kawiarni toMy!

Zapraszamy do Parku Handlowego Arche w Siedlcach
przy ul. Brzeskiej 134
na rolkowisko w klimacie Halloween.

W straaaaaasznie miłej atmosferze czekamy na wszystkich miłośników dobrej zabawy.

Gospodarze Kawiarni toMy przygotowują wyjątkowe HALLOWEENOWE MENU. Już pracują nad recepturą na potwornie pyszne ciasta, strasznie dobrą kawę oraz upiornie rozgrzewającą herbatę.
Gwarantujemy niezapomniany wieczór!

Zapraszamy na warsztaty w Pracowni Fundacji Leny Grochowskiej, nad Kawiarnią toMy na poziome +1:
* Papieroplastyka – technika wykonywania przedmiotów dekoracyjnych i użytkowych z papieru lub masy papierowej. Każdy będzie mógł wykonać własny np.: papierowy lampion w kształcie dyni.
Udział w warsztatach 10 zł/os. – bilety dostępne do nabycia w Kawiarni toMy
* Makijaż Halloweenowy – bilet 5 zł

W programie:
15.00 – 16.30 ROLKOWISKO, prowadzone przez ROLKOWY MIŃSK – szkołę nauki jazdy na rolkach i łyżwach
Animacje, makijaż Halloweenowy dla dzieci i dorosłych
15.30 – 17.00 WARSZTATY prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami, zatrudnione w Fundacji Leny Grochowskiej
17.00 – 18.00 DYNIA NA WARSZTACIE wycinanie lampionów z dyń*
18.00 KONKURS na najlepsze przebranie
18.30 KONCERT Iwona Kobylińska i Mateusz Mazurek

* ilość dyń ograniczona, możliwość przyniesienia własnej dyni

Park Handlowy Arche
ul. Brzeska 134,