馃摻馃幀馃帳 WARSZTATY TELEWIZYJNO-DZIENNIKARSKIE dla dzieci w SIEDLCACH!

Telewizja Arche TV i Fundacja Leny Grochowskiej zapraszaj膮 na jedyne takie w mie艣cie warsztaty, podczas kt贸rych Twoje dziecko pozna:

馃帳 podstawowe umiej臋tno艣ci i zasady pracy dziennikarza telewizyjnego,

馃帳tworzenie r贸偶nych form telewizyjnego przekazu,

馃帳autoprezentacje z mikrofonem przed profesjonaln膮 kamer膮

馃帳tajniki przeprowadzania wywiad贸w

馃挜DLACZEGO NASZE WARSZTATY S膭 WYJ膭TKOWE?

W Fundacji Leny Grochowskiej 艂膮czymy r贸偶ne strategie tw贸rcze, a nasze zaj臋cia maj膮 otwarty charakter. Do tego profesjonalna kadra wykwalifikowanych instruktor贸w馃懇鈥嶐煄煣戔嶐煄

Warsztaty prowadzone s膮 w studio telewizji ARCHE TV w Fundacji Leny Grochowskiej przy ul. Brzeskiej 134 w Siedlcach.

鈽庯笍Zapisy i kontakt:

akarczmarska@fundacjalenygrochowskiej.pl

tel. 502676291

#warsztatydladzieci #warsztatysiedlce #Siedlce #warsztatymalarskiedladzieci #fundacjalenygrochowskiej #warsztatytelewizyjne

plakat promuj膮cy warsztaty telewizyjne dla dzieci. Na plakacie zamiesczone s膮 atrybuty telewizyjne: mikrofon i klaps telewizyjny. Poni偶ej zdj臋cie dw贸ch dziewczynek siedz膮cych na fotelach w studio telewizyjnym.