Współpraca z Fundacją Biedronki

01.06.2022

Bierzemy udział w programie wsparcia „Witamy i pomagamy”, który prowadzi Fundacja Biedronki.
Otrzymaliśmy karty i kody na zakupy w sieci sklepów Biedronka dla uchodźców z Ukrainy.
Z tej formy pomocy mogły skorzystać rodziny/osoby przebywające w prowadzonych przez nas domach uchodźczych. Już ponad 1000 osób jest pod naszą opieką.
Dziękujemy Fundacji Biedronki za przekazane wsparcie.

Informujemy, że karty zostały już rozdysponowane.

Ми беремо участь у програмі підтримки «Ласкаво просимо та допоможи», яку проводить Фундація Biedronki.
Ми отримали картки та коди для покупок у мережі магазинів Biedronka для біженців з України.
Ця форма допомоги була доступна для сімей / людей, які перебували в будинках біженців, якими ми керуємо. Під нашою опікою перебуває понад 1000 осіб.
Дякуємо фундації Biedronka за надану підтримку.

Повідомляємо, що картки вже роздано.