Plener Malarski

04.08.2022

Plener Malarski

W dniach 11-20 sierpnia 2022 r. w miejscowości Rogacze (województwo podlaskie) odbędzie się plener malarski dla 12 osób z niepełnosprawnością z terenu województwa mazowieckiego.

Wydarzenie to będzie niepowtarzalną okazją do podniesienia swoich umiejętności w  malarstwie sztalugowym i wielkoformatowym. Jako organizator zapewniamy dowóz, zakwaterowanie, wyżywienie uczestników oraz opiekę instruktorów, a także organizację czasu wolnego.

Pobierz formularz zgłoszeniowy: tutaj  Plik należy pobrać na dysk, wypełnić i wysłać na adres e-mail kontakt@fundacjalenygrochowskiej.pl

Pobierz regulamin pleneru: tutaj

Zadanie publiczne pt. „Integracyjny plener malarski dla osób z niepełnosprawnością z województwa mazowieckiego jako forma aktywności kulturalnej i społecznej” sfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego