Otwarcie Arche Hotel Poloneza

22.06.2021

Zapraszamy na relację z otwarcia Arche Hotel Poloneza oraz oddziału Fundacja Leny Grochowskiej.

Wydarzenie odbyło się 19 czerwca na terenie hotelu Poloneza położonego przy osiedlu.
Podczas wydarzenia każdy mógł wziąć udział w warsztatach ceramicznych, piekarniczo – cukierniczych, malarskich, bębniarskich, kataryniarskich, pokazach i warsztatach magicznych, prezentacjach artystycznych oraz konkursach.
A wszystko to przy akompaniamencie orkiestry Klubu Nieskrępowanej Kreacji Muzycznej „TOŚMY są” i DJ Lukasa.

Po dniu pełnym wrażeń dostarczyliśmy kolejną dawkę emocji podczas transmisji meczu Polska - Hiszpania, wieczór zakończył się przy spektakularnym pokazem laserowym.