Nominacja w plebiscycie Kobieta Biznesu 2022

10.11.2022

Dzisiaj przychodzimy do Was ze znakomitą wiadomością

Pani Lena Grochowska, prezeska i fundatorka naszej fundacji została nominowana w plebiscycie Puls Biznesu na Kobietę Biznesu 2022 w kategorii działalność społeczna.

Pani Lena znalazła się w finałowej piątce nominowanych kobiet zaangażowanych społecznie.

Wśród nominowanych są Panie, które angażują się w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, wykluczonych, uchodźców oraz w działania edukacyjne.

Do 27 listopada trwa głosowanie w plebiscycie czytelników. Wyniki zostaną ogłoszone 15 grudnia.

My już swój głos oddaliśmy, czekamy na Wasze ️:)

Wystarczy kliknąć w pole głosuj pod zdjęciem laureatki znajdujące się pod linkiem https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/